GunBG.com - Клуб за ценителите на исторически оръжия
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?
септември 19, 2017, 16:37:34

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Начало Галерия Помощ Вход Регистрация
GunBG.com

Единственото нещо, от което трябва да се страхуваме, е самият страх.

Франклин Делано Рузвелт
155621 Публикации в 10939 Теми от 673 Членове
Последен член: nikibuz
*
+  GunBG.com - Клуб за ценителите на исторически оръжия
|-+  Справочник - в помощ на колекционера
| |-+  Нормативни документи
| | |-+  Re: НАКАЗАТЕЛЕН КОДЕКС - казуси - дискусия
« назад напред »
Страници: 1 ... 4 5 [6] Надолу Изпечатай
Автор Тема: Re: НАКАЗАТЕЛЕН КОДЕКС - казуси - дискусия  (Прочетена 8949 пъти)
Хаджи
Администратор
Генерал-полковник
Неактивен Неактивен

Публикации: 44707

« Отговор #75 -: февруари 11, 2012, 15:12:12 »

Мен ми писна сам като Матросов.
Всички са се изпокрили по дупките като плашоци или като оня правят мръсотии.
Няма ли да си размърдате малко задниците бе хора - да покажете че има организации ?
Активен

"...който не познава миналото,не разбира смисъла на настоящето и целите на бъдещето " Горки
Хаджи
Администратор
Генерал-полковник
Неактивен Неактивен

« Отговор #76 -: февруари 11, 2012, 15:13:32 »

Не ви ли е ясно че не направите ли нещо заедно после ще ви го начукат поединично !
Активен

"...който не познава миналото,не разбира смисъла на настоящето и целите на бъдещето " Горки
Лошо Момче
Полковник
Неактивен Неактивен

Публикации: 851

« Отговор #77 -: февруари 11, 2012, 15:16:42 »

брой ме у четата дедо аджи. при мене назад нема . думай що се сака от мене и готово.
« Последна редакция: февруари 11, 2012, 15:20:15 от лошо момче » Активен
Лошо Момче
Полковник
Неактивен Неактивен

Публикации: 851

« Отговор #78 -: февруари 11, 2012, 15:43:54 »

ейййй народе поробен.... събуди се брейййй !!!!!! не чуФте ли що ви рече дедо аджи ????
Активен
Zvezdi
Майор
Неактивен Неактивен

Публикации: 471

« Отговор #79 -: февруари 19, 2012, 22:18:58 »

Поредните промени на закона (евентуални ?) ......

http://www.mvr.bg/NR/rdonlyres/F20237F0-E794-437F-B2B8-3B43376DE264/0/ZID_ZOBVVPI_Krisi.pdf

http://www.mvr.bg/NR/rdonlyres/9BA739DE-5BEF-45EB-9F80-628C7FDAF5CF/0/motivi_ZOBVVPI.pdf

« Последна редакция: февруари 19, 2012, 22:24:06 от Zvezdi » Активен

.....последните ще станат първи!
axiles11
Подпоручик
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 138

« Отговор #80 -: февруари 19, 2012, 22:23:21 »

....из всички форуми има теми и се дебатира но това си е глас в пустиня!ако се приемат промените лошо даже много лошо!
Активен
Хаджи
Администратор
Генерал-полковник
Неактивен Неактивен

« Отговор #81 -: февруари 19, 2012, 22:42:14 »

И вашето съкровище сра на метеното като подведе момчетата от МВР да променят годината на 1890 , нали !

Как въобще тоя има сурат да се появява по улиците след толкова много мърсотии !
Активен

husit
Генерал-лейтенант
Неактивен Неактивен

Публикации: 5745

днес ний не вярваме вече в герои-ни чужди, ни свои

« Отговор #82 -: февруари 19, 2012, 22:52:23 »

А аз не спирам да се чудя и мая как може да има хора, които още да му вярват......тази мижитурка като прави зло ва "Традиция", прави зло и на всинца около него
Активен

"Магарето и в Мека да отиде, хаджия не се връща" - турска поговорка.
husit
Генерал-лейтенант
Неактивен Неактивен

« Отговор #83 -: февруари 19, 2012, 23:03:20 »

На всичкото отгоре това недоразумение сред мъжкото съсловие е изсрало във форумеца си, че при поставянето на паметната плоча до черквата "Света Петка самарджийска" били "рамо до рамо с Мирковската чета" което е поредната гнусна лъжа на това жалко и преизпълнено със злоба и жлъч човеченце....истината е, че той се е присламчил към юнаците ни от РК "Традиция" Мирково, а не тe към него.......бил рамо до рамо с тях - че кой пък иска да стои до него вече?........да, "Традиция" аз бях, съм и си оставам в "Традиция", а не си връткам гъза както ми изнася и не се правя на ощипана мома защото не са ме преизбрали за N-ти път начело на бащината дружина....той пък поне да имаше качества за това.......та такива ми ти работи
« Последна редакция: февруари 19, 2012, 23:19:19 от husit » Активен

husit
Генерал-лейтенант
Неактивен Неактивен

« Отговор #84 -: февруари 20, 2012, 18:06:30 »

Световно /не/известният както навън, така и у нас Ге Се еМ-чик не разбра най-накрая, че вече е никой и се пъне и пре да прави нещо....вместо да си трае като се е насрал, той продължава да рие в лайната: "В някои сайтове отново се пое кампания на плюене и писане от някои неграмотни милиционери и служители на специални служби. Заслепени от собствения си търговски интерес, те не виждат истинските проблеми които вълнуват колекционерите и баланса в интересите на обществото. Някои от тях направиха достатъчно за да се приеме този нескопосан закон. Сега трябва да млъкнат. Ако имат конкретни предложения.... нека ги депозират където им е мястото, а не да хвърлят отровни плюнки. И най-важното да се научат, че в съвременното общество всеки има право на мнение и може да го изразява свободно. Ако те са научени в миналото да налагат своето мнение по гьобелсовия начин.... това е техен проблем.".......а ето какво беше написал преди да се приеме Закона: "Днес ми се обадиха от комисията по външна политика и отбрана / /. Изпратих им нашите предложения по закона. По данни от стенографските протоколи от първо четене, тази комисия е внесла нашите предложения и не е подкрепила проекта /отново /. Този проект не е подкрепен от още три други комисии. Нашите лобисти в тази комисия са свършили отлична работа и продължават да работят в интерес на нашите предложения. За съжаление за сега се налага мнението на МВР, че годината трябва да остане 1870. За някои абсурдни текстове, някои депутати са изказали мнение, че искаме да върнем "дивия запад". Става дума за това, че куршумът не може да бъде боеприпас, но горките това не го знаят. Не може да се прощава неграмотност, когато не искат да се научат. Не е срамно да не знаят, срамно е когато мислят че всичко знаят и не питат.".....те го нямат за нищо, той лоби имал.......
Активен

Хаджи
Администратор
Генерал-полковник
Неактивен Неактивен

« Отговор #85 -: февруари 20, 2012, 18:26:18 »

Има една народна мъдрост - тя простотията не ходи по дърветата.
Някой може ли да ме подсети за какво изритаха тоя "борец за правда и свобода" от ВА , злите езици казваха за финансови злоупотреби ?
Активен

husit
Генерал-лейтенант
Неактивен Неактивен

« Отговор #86 -: февруари 20, 2012, 18:52:44 »

от "злите езици" чух, че са го "отстранили" по най-елегантния начин......не са му дали достъп до класифицирана информация ииииииии - чао
Активен

husit
Генерал-лейтенант
Неактивен Неактивен

« Отговор #87 -: февруари 20, 2012, 19:11:53 »

Хаджи, предлагам повече да не се занимаваме с това човече, не си заслужава да си търкам заради него пръстите по клавиатурата......човек, който живее от злобата не заслужава да е в кръга на интересите на почтените хора.............познавам го доста отдавна /за съжаление/ и прекалено добре за да ми влиза по какъвто и да е начин в интересите, а и забелязах, че когато не му обръщаш никакво внимание това го озлобява още повече
Активен

Хаджи
Администратор
Генерал-полковник
Неактивен Неактивен

« Отговор #88 -: февруари 20, 2012, 19:33:57 »

Хаджи, предлагам повече да не се занимаваме с това човече, не си заслужава да си търкам заради него пръстите по клавиатурата......човек, който живее от злобата не заслужава да е в кръга на интересите на почтените хора.............познавам го доста отдавна /за съжаление/ и прекалено добре за да ми влиза по какъвто и да е начин в интересите, а и забелязах, че когато не му обръщаш никакво внимание това го озлобява още повече

И той за това на принципа "след мен и потоп" иска да унищожи цялото реконструкторско движение на България - защото не е начело !

Вярно че много време му отделихме , но нека пък хората да знаят истината.
Да знаят че утре ако ги подгонят то е защото този неосъществен вожд направи всичко по силите си / дори и пряко тях / за да изпъкне като въшка на чело !
Активен

husit
Генерал-лейтенант
Неактивен Неактивен

« Отговор #89 -: февруари 20, 2012, 19:58:41 »

Цитат
да изпъкне като въшка на чело

Активен

Страници: 1 ... 4 5 [6] Нагоре Изпечатай 
« назад напред »
Отиди на: