GunBG.com - Клуб за ценителите на исторически оръжия
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?
април 25, 2017, 03:58:01

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Начало Галерия Помощ Вход Регистрация
GunBG.com

Единственото нещо, от което трябва да се страхуваме, е самият страх.

Франклин Делано Рузвелт
169423 Публикации в 11021 Теми от 717 Членове
Последен член: johnlord
*
+  GunBG.com - Клуб за ценителите на исторически оръжия
|-+  Свободно време
| |-+  Представяне
| | |-+  "prying" Здравейте
« назад напред »
Страници: [1] Надолу Изпечатай
Автор Тема: "prying" Здравейте  (Прочетена 689 пъти)
prying
Гост
« -: март 25, 2013, 11:40:31 »

Здравейте на всички. Незнаех къде точно да пусна тази тема и реших да е тук ако не е за този раздел моля да я преместите на правилното място. Казвам се Радо и съм тук по един много важен въпрос и се надявам да ми помогнете. Студент съм по кинооператорство и скоро ще се дипломирам, за тази цел трябва да снимам късометражен филм по избор. Фен съм на периода 1920-1960. Сценарият е готов почти, но имам доста голям проблем с реквизита. С две думи става въпрос за втората световна война в един окоп български войник и немски офицер. Проблема е в пушките, униформите почти съм ги намерил освен някой дребни неща като немските пагони колани и кубурите които са на коланите.
Има много места от където мога да взема всичкия реквизит но или пушките ги продават или ги дават под наем, но за сума която няма как да си позволя. Идеята ми е ако тук има хора които искат да помогнат не сам ос реквизит а и с идеи как да изглежда окопа как да са облечени и т.н. нека пишат ще се радвам да обсъдиме детайлите :)
Активен
Страници: [1] Нагоре Изпечатай 
« назад напред »
Отиди на: