GunBG.com - Клуб за ценителите на исторически оръжия
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?
март 28, 2017, 03:30:52

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Начало Галерия Помощ Вход Регистрация
GunBG.com

Единственото нещо, от което трябва да се страхуваме, е самият страх.

Франклин Делано Рузвелт
169004 Публикации в 10970 Теми от 712 Членове
Последен член: YoanaYoradanova
*
+  GunBG.com - Клуб за ценителите на исторически оръжия
|-+  Борса
| |-+  Реплики
| | |-+  Продавам бойни пружини за кремъчни или капсулни механизми
« назад напред »
Страници: [1] Надолу Изпечатай
Автор Тема: Продавам бойни пружини за кремъчни или капсулни механизми  (Прочетена 3165 пъти)
lorenzo
Подофицер
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 67

« -: февруари 23, 2012, 02:54:46 »

Продавам бойни пружини за кремъчни и капсулни механизми.Размери-5,2 см на 3,3 см.Цена:30 лв.Цената подлежи на коментар.
« Последна редакция: април 18, 2012, 23:14:10 от lorenzo » Активен
gorskia
Редник
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 13

« Отговор #1 -: юли 06, 2012, 22:06:35 »

Още трябва да потринираш колега и ще се получи.А като за начало тия ги подари на някои.
Активен
Lyubo_sr
Глобален Модератор
Генерал-майор
Неактивен Неактивен

Публикации: 3674

« Отговор #2 -: юли 06, 2012, 22:13:52 »

Още трябва да потринираш колега и ще се получи.А като за начало тия ги подари на някои.

И защо- пробвал ли си ги? Или ги оценяваш само по външен вид?
Активен

Напоследък ме преследват умни мисли, но аз съм по-бръз!

lorenzo
Подофицер
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: юли 08, 2012, 20:30:33 »

Колега Горски, пружините са фабрични (от специализирани оръжейни заводи!!!) и ако на това му викаш тренировка -здраве му кажи. На твое място скромно бих мълчал и не бих изразявал некомпетентно мнение!!!   Покажи ми нещо аналогично по-добро и тези ти ги подарявам!!! На доста хора от бранша съм продал и досега никой не се е оплакал!!!
Активен
gorskia
Редник
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: август 08, 2012, 18:48:33 »

Koлега Лоренцо, в раздел ,Части за оръжия, наш колега продава два капсулни механизма, поразгледаи ги , виж им пружините, и имат ли нещо общо с твоите ,и тогава говори за компетентност.От доста отдавна правя пружини, и всичко започна като колегиален съвет,можех да ти кажа много неща за материали и закалки а ти итиде на ебемти страна.Бъди жив и здрав.А това със специализирани оръжеини заводи и т.н. го остави за новобранците.
« Последна редакция: август 08, 2012, 18:53:58 от gorskia » Активен
lorenzo
Подофицер
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: август 11, 2012, 00:31:59 »

Koлега Лоренцо, в раздел ,Части за оръжия, наш колега продава два капсулни механизма, поразгледаи ги , виж им пружините, и имат ли нещо общо с твоите ,и тогава говори за компетентност.От доста отдавна правя пружини, и всичко започна като колегиален съвет,можех да ти кажа много неща за материали и закалки а ти итиде на ебемти страна.Бъди жив и здрав.А това със специализирани оръжеини заводи и т.н. го остави за новобранците.

Колега ,Горски! Когато някой ме обвини НЕСПРАВЕДЛИВО за нещо,да,много бързо паля! Пружините са фабрични!!!на фирма Ардеса -Испания-една от водещите фирми с многогодишни традиции специализирана в производство на преднопълнещи реплики.Ако искаш мога да ти дам адресът им директно да отправиш препоръки към оръжейниците им,материала,машините и т.н.т.Повтарям-аз не ги правя,затова и колегиалните съвети не биха ми влезли в полза.Нямам нищо лично към теб,ако минаваш през Търново бих ти ги показал и пил една бира с теб пък като ги видиш и пробваш на живо тогава давай "Компетентни " мнения!! Поздрави!

П.С. Ако твърдиш,че с подръчни материали правиш по-добри от оръжеен завод,от където са моите пружини,ще те уредя ако искаш на работа там.
« Последна редакция: август 11, 2012, 00:50:11 от lorenzo » Активен
ku4io
Полковник
Неактивен Неактивен

Публикации: 1182

« Отговор #6 -: август 13, 2012, 15:23:57 »

Не се обиждайте , бре бракя !    Верно е ---различни характери сме ...зодии и интелект ......но Тук ни свързва едно --Любовта към историческото оръжие !   А това не е малко.  Ние сме пичове и всиичко трябва да коментираме с "лека"душа и ведро сърце .  Кому са нужни тези крамоли ?????

Имаме си хоби ---имаме и форуми -------нека да си доставяме Удоволствие ...а не тегоби !

Вземете си прошка -----СЕГА !!!!
Активен
lorenzo
Подофицер
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: август 13, 2012, 16:12:41 »

Не се обиждайте , бре бракя !    Верно е ---различни характери сме ...зодии и интелект ......но Тук ни свързва едно --Любовта към историческото оръжие !   А това не е малко.  Ние сме пичове и всиичко трябва да коментираме с "лека"душа и ведро сърце .  Кому са нужни тези крамоли ?????

Имаме си хоби ---имаме и форуми -------нека да си доставяме Удоволствие ...а не тегоби !

Вземете си прошка -----СЕГА !!!!

Колега, напълно съм съгласен с теб! Ама както виждаш не се заяждам аз:) Просто отговарям на нападките.
Активен
gorskia
Редник
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: август 13, 2012, 20:16:55 »

Щом Кучев казва ,да бъде мир ,уважавам всички колеги- прощаваи Лоранцо.
Активен
lorenzo
Подофицер
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: август 13, 2012, 23:07:46 »

Щом Кучев казва ,да бъде мир ,уважавам всички колеги- прощаваи Лоранцо.

Прощавам ти,Горски! Поканата за бира обаче остава
Активен
Ивчо
Генерал-лейтенант
Неактивен Неактивен

Публикации: 4719

„Заклевам се в името на всемогъщия Бог, че за слав

« Отговор #10 -: август 13, 2012, 23:09:36 »

ето това вече е мохабет
Активен
гена67
Кандидат подофицер
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 44

« Отговор #11 -: февруари 15, 2013, 22:55:45 »

Колега дали има някоя останала пружина?Поздрави
Активен
Хаджи
Администратор
Генерал-полковник
Неактивен Неактивен

Публикации: 49581

« Отговор #12 -: февруари 16, 2013, 09:51:10 »

Питай Шампиона - прави ги идеални !
Активен

"...който не познава миналото,не разбира смисъла на настоящето и целите на бъдещето " Горки
lorenzo
Подофицер
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: февруари 16, 2013, 17:31:42 »

Има да, ако искаш пиши на лични.Фабрични и мн.качествени са!
Активен
Страници: [1] Нагоре Изпечатай 
« назад напред »
Отиди на: